Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

https://antalyaesyatasimacilik.com ziyaretçilerimizin gizliliği bizim için önemlidir.

Kişisel bilgilerinizin gizliliğinin önemli olduğunun bilincindeyiz. Web sitemizi kullandığınızda ve ziyaret ettiğinizde ne tür kişisel bilgiler alıp topladığımıza ve bilgilerinizi nasıl koruduğumuza ilişkin bilgileri burada bulabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi asla üçüncü taraflara satmayacağız.

Hangi bilgileri topluyoruz?

İletişim formlarını doldurduğunuzda sizden bilgi topluyoruz. Çevrimiçi formlar veya e-posta yoluyla bizimle iletişime geçtiğinizde adınızı, e-posta adresinizi veya telefon numaranızı girmeniz istenebilir. Ancak sitemizi anonim olarak ziyaret edebilirsiniz.

Bilgilerinizi ne için kullanıyoruz?

Sizden topladığımız bilgilerin herhangi biri aşağıdaki yollardan biriyle kullanılabilir:

Deneyiminizi kişiselleştirmek için. Bilgileriniz bireysel ihtiyaçlarınıza daha iyi yanıt vermemize yardımcı olur.

Web sitemizi geliştirmek için. Sizden aldığımız bilgi ve geri bildirimlere dayanarak web sitesi tekliflerimizi sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz.

Müşteri hizmetlerini geliştirmek için. Bilgileriniz, müşteri hizmetleri taleplerinize ve destek ihtiyaçlarınıza daha etkili bir şekilde yanıt vermemize yardımcı olur.

Sağladığınız e-posta adresi size bilgi göndermek, sorulara yanıt vermek ve/veya diğer istek veya soruları yanıtlamak için kullanılabilir.

Bilgilerinizi nasıl koruyoruz?

Kişisel bilgilerinizi girdiğinizde, gönderdiğinizde veya bunlara eriştiğinizde kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumak için çeşitli güvenlik önlemleri uyguluyoruz.

Çerez kullanıyor muyuz?

Tarayıcınızı yenilediğinizde forma yazdığınız bilgilerin kaydedilmesi gibi bilgileri depolamak için çerezleri kullanırız.

Herhangi bir bilgiyi dış taraflara ifşa ediyor muyuz?

Kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi dış taraflara satmıyoruz, takas etmiyoruz veya başka bir şekilde devretmiyoruz. Bu, web sitemizi işletmemize, işimizi yürütmemize veya size hizmet vermemize yardımcı olan güvenilir üçüncü tarafları, bu taraflar bu bilgileri gizli tutmayı kabul ettikleri sürece kapsamaz. Ayrıca, yasalara uymak, site politikalarımızı uygulamak veya kendimizin veya başkalarının haklarını, mülkiyetini veya güvenliğini korumak için açıklamanın uygun olduğuna inandığımızda bilgilerinizi açıklayabiliriz. Ancak, kişisel olarak tanımlanamayan ziyaretçi bilgileri pazarlama, reklam veya diğer kullanımlar için diğer taraflara verilebilir.

Üçüncü taraf bağlantıları

Bazen, kendi takdirimize bağlı olarak, üçüncü taraf ürünlerini veya hizmetlerini web sitemize dahil edebilir veya sunabiliriz. Bu üçüncü taraf sitelerin ayrı ve bağımsız gizlilik politikaları vardır. Bu nedenle, bağlantılı bu sitelerin içeriği ve etkinlikleri konusunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülüğümüz yoktur. Bununla birlikte, sitemizin bütünlüğünü korumaya çalışıyoruz ve bu siteler hakkındaki her türlü geri bildirimi memnuniyetle karşılıyoruz.

Rızanız

Sitemizi kullanarak web sitemizin gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.

Gizlilik Politikamızdaki değişiklikler

Gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri bu sayfada yayınlayacağız ve/veya aşağıdaki Gizlilik Politikası değişiklik tarihini güncelleyeceğiz.

Bize Ulaşın

Bu gizlilik politikasıyla ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: +90(555) 249 48 55

 

E-posta: info@antalyaesyatasimacilik.com

Teklif Al